GRUP TALEBİNDE BULUN
GRUP TALEBİNDE BULUN
Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.
Kurumsal Yapılanma

Hac, biz Müslümanların hayatının en önemli başlangıcıdır. İhlası kuşanma ve ömür boyu Allah’ı zikretme şuuruyla yaşama gibi çok büyük hasletleri edinme imkânları sunan bu mübarek yolculuk, Müminin, hem kendi iç dünyasına, hem de hayatın merkezine gerçekleştirdiği bir seferdir.

Hac ve Umre Birim Başkanlığı, bir taraftan bu yolculuğun seyahat boyutunun gereklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmeye çalışırken diğer taraftan bu kutlu yolculuğun, Müminin hayatında bir milada dönüşebilmesi için eğitim ve irşad boyutuna büyük önem vermektedir. Böylece bu kutlu yolculuğu gerçekleştirenlerin, bütün faziletlerin temellerini ve bu doğrultuda en güzel ahlaki vasıfları kazanmış olarak dönmelerini hedeflemektedir.

Avrupa başta olmak üzere Avustralya ve son altı yıldır Türkiye’ den düzenlediğimiz HAC ve UMRE organizasyonları ile bütün Müslümanların gönlünde taht kuran IGMG Hac ve Umre şirketimiz, bu çalışmaları tam 50 yıldır devam ettirmiş ve şirketimiz bu hizmetlerle adeta bir Marka haline gelmiştir.

IGMG Hac-Umre ve Seyahat İşleri Başkanlığı, tüm bu hizmetleri sürdürürken, 2009 yılında itibaren Hac-Umre organizasyonlarına yeni bir soluk getirebilmek amacıyla Hennes Tour’u Türkiye’de kurarak Hac-Umre organizesine Türkiye’yi de dahil etmiştir.

HENNES TOUR kurulduğu günden bu güne kadar sürekli gelişen, büyüyen ve kendisini yenileyen bir firma olarak Hac-Umre ve Seyahat acentaları arasında müstesna bir yer edinmiştir. Türkiye geneline yayılmış temslcilikleri ile Hac ve Umre Organizesinde bir Marka haline gelmiştir. "Allah’ın Misafirlerine Hizmet Bizim İçin Şereftir" sloganını ve samimi hizmet anlayışını kendine ilke edinen şirketimiz, her geçen yıl hizmet yelpazesini genişleterek emin adımlarla büyümektedir.